Szpiegowanie telefonu jest całkiem proste. Czy jednak jest legalne?

Józef Głowacki

Czasem zdobycie interesującej dla nas informacji może być kłopotliwe. Nie wszystko można wyczytać w mediach społecznościowych, nie wszystko wiedzą Twoi znajomi. W jaki sposób poradzić sobie z taką sytuacją? Pomocny może być program szpiegowski na telefon. Który wybrać i jak z niego korzystać? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Spis treści

Szpiegowanie telefonu? Skorzystaj z mSpy!

Aplikacje szpiegowskie pozwalają na zdobycie prywatnych informacji. Może chodzić na przykład o obecną lokalizację, historię połączeń telefonicznych, aktywność w mediach społecznościowych czy nagranie ekranu.

Jeśli szukasz takiej aplikacji, mSpy to godne polecenia oprogramowanie. Pozwoli Ci między innymi na:

 • monitoring konwersacji w mediach społecznościowych,
 • analizę wykonywanych i odbieranych połączeń telefonicznych,
 • monitoring aktualnego oraz historycznego położenia śledzonego telefonu,
 • geofencing – określenie dokładnego obszaru, w którym w danym czasie powinien znajdować się telefon (po opuszczeniu go otrzymasz powiadomienie),
 • śledzenie zużycia Wi-Fi,
 • nagrywanie ekranu.

Jak widzisz, jest z czego wybierać. A jeśli ktoś wie jak sprawdzić czy telefon jest szpiegowany? W przypadku mSpy to praktycznie niemożliwe, w zdecydowanej większości przypadków jest to aplikacja nie do wykrycia.

Szpiegowanie telefonu z mSpy jest łatwiejsze niż przypuszczasz. Otrzymasz dodatkowo całodobowe wsparcie techniczne oraz dostęp do wiedzy na temat korzystania z aplikacji. Czy można chcieć czegoś więcej?

mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś

Jak szpiegować telefon za darmo? Najlepsze metody

Jak głosi stare powiedzenie, nie ma nic za darmo. Możesz co prawda starać się, jednak osiągnięte efekty zwykle nie będą tak zadowalające. Podobnie sprawy się mają ze szpiegowaniem telefonu. Przedstawiamy kilka ciekawych metod, jednak pamiętaj, że możesz przy ich pomocy odnieść niewielką korzyść.

1. Jak szpiegować telefon z iOS?

Systemy operacyjne różnią się między sobą, co wpływa też na różne metody zdobywania interesujących dla Ciebie informacji. W urządzeniach z iOS możesz wykorzystać kilka sztuczek, które umożliwią Ci na przykład sprawdzenie aktualnej lokalizacji śledzonego telefonu.

Rolę magazynu wartościowych informacji pełni serwis iCloud. To w nich przechowywane są dane na temat:

 • zapisanych numerów telefonicznych,
 • wiadomości, wysłanych za pomocą różnych komunikatorów,
 • historii przeglądania,
 • wydarzeń, zapisanych w kalendarzu

oraz wielu innych.

Serwis iCloud nie jest jednak z oczywistych przyczyn otwarty. Jeżeli chcesz uzyskać interesujące informacje, musisz posiadać dane dostępowe do iCloud. Zdobycie ich nawet od najbliższej osoby może być dość trudne.

Jak widzisz, odpowiedź na pytanie „jak szpiegować telefon z iOS” nie jest tak prosta, jak mogłoby się to wcześniej wydawać. W wielu przypadkach i tak trzeba będzie skorzystać z aplikacji szpiegowskich, takich jak mSpy.

2. Jak szpiegować inny telefon z Androidem?

Podobnie jak w poprzednim przypadku, nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Możesz jednak wykorzystać funkcję „Znajdź moje urządzenie” (Find my Device) dostępną w menedżerze urządzeń Android (Android Device Manager). W ten sposób masz szansę na zdobycie informacji na temat aktualnego położenia interesującego Cię telefonu.

Aby skorzystać z tej funkcji, musisz mieć dostęp do powiązanego z telefonem konta Google. Jeśli posiadasz te dane, uzyskasz natychmiastowy dostęp do położenia telefonu. Jeśli jest włączony, połączony z Internetem, ma włączoną lokalizację oraz funkcję „Znajdź moje urządzenie”… Jak widzisz, szanse na powodzenie są dość niewielkie.

Zatem jak szpiegować inny telefon, by było to efektywne i bezpieczne dla Ciebie? Wybierz aplikację do szpiegowania.

Czym jest szpiegowanie?

Warto wyróżnić dwa powody szpiegowania – zdobycie chronionych informacji w celu:

 • osiągnięcia własnej korzyści,
 • ochrony danej osoby.

W drugim przypadku może chodzić o Twoje dziecko, partnera lub inną bliską osobę. Tylko wtedy szpiegowanie jest dopuszczalne, w pozostałych nie powinno mieć miejsca.

Podsumowanie

Jak widzisz, sposobów na szpiegowanie telefonu jest całkiem sporo. Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się jak szpiegować telefon za darmo, w wielu przypadkach rozczarujesz się, ponieważ nie jest to zwykle efektywny i bezpieczny dla osoby śledzącej sposób. W takim przypadku warto sięgnąć po aplikacje szpiegowskie, takie jak mSpy.

mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś

Zostaw odpowiedź:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś
Subskrybuj nasze newslettery
Powrót do góry