Hacker Instagram – jaką aplikację wybrać? Przekonaj się!

Józef Głowacki

Instagram stał się w ostatnim czasie bardzo popularną aplikacją. Wiele osób wybiera właśnie ją jako główne źródło rozrywki i inspiracji. Z tego wynika, że może stać się ona interesującym źródłem informacji o danej osobie. Jak zatem włamać się na Instagram? Czy jest to proste? Z mSpy tak!

Spis treści

Włamanie na Instagram – dlaczego Instagram jest tak popularny?

Użytkownicy mediów społecznościowych to przeważnie osoby przed 50. rokiem życia. Wśród nich jednak znaczną większość stanowią dzieci i młodzież. W związku z postępującą globalizacją oraz dostępem do Internetu to właśnie pokolenie określane jako pokolenie Z najczęściej korzysta z social mediów.

W wielu krajach wśród platform społecznościowych prym wiedzie Instagram. Jest to aplikacja, kładąca nacisk na:

 • przesyłanie zdjęć,
 • prosty i czytelny interfejs,
 • dopasowanie do potrzeb użytkowników.

Z tych powodów Instagram zdobył ogromną popularność praktycznie na całym świecie. Jeżeli zatem chcesz dowiedzieć się czegoś o danej osobie, włamanie na Instagram z dużą dozą prawdopodobieństwa dostarczy Ci interesujących informacji.

Jak włamać się komuś na Instagrama – metoda 1

Wiesz już dlaczego Instagram stał się tak popularną aplikacją. Jej szerokie wykorzystanie stwarza duże możliwości w zakresie szpiegowania użytkowników. Pamiętaj jednak, że śledzenie obcych osób bez ich zgody jest zabronione – możesz jednak bez przeszkód realizować kontrolę rodzicielską.

Ciekawą propozycją odpowiedzi na pytanie jak się włamać na Instagram są profesjonalne aplikacje szpiegowskie. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie mSpy, którego zakres funkcjonalności jest naprawdę szeroki.

Dzięki aplikacji mSpy zdobędziesz informacje na temat:

 • wysyłanych i odbieranych przy pomocy Instagrama wiadomości,
 • wykonywanych połączeń,
 • kontaktów,
 • dokładnego położenia.

Aplikacja mSpy świetnie sprawdzi się też w roli aplikacji do kontroli rodzicielskiej – posiada zdecydowanie więcej funkcjonalności, które pomogą chronić Twoje dziecko przed zagrożeniami współczesnego świata.

Dzięki aplikacjom szpiegowskim Twoje działania będą trudne do wykrycia, dlatego będziesz mieć większą szansę, by dowiedzieć się całej prawdy. Działanie w tle utrudnia zlokalizowanie programu, dlatego praktycznie wyłącznie profesjonaliści będą w stanie znaleźć obce oprogramowanie na telefonie.

mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś

Jak złamać hasło na Instagram – metoda 2

Alternatywą dla profesjonalnej aplikacji szpiegowskiej mogą być działania, które nie wymagają pobierania żadnych programów i bazują na wykorzystaniu powszechnie dostępnych narzędzi. Jednym z takich pomysłów może być użycie w tym celu przeglądarki internetowej, z której zwykle korzysta śledzona osoba.

Jak złamać hasło na Instagram? A może wcale nie trzeba go łamać? Od odpowiedzi na to pytanie zależą Twoje przyszłe działania. Jeśli masz dostęp do sprzętu, na którym dana osoba logowała się do Instagrama, możesz wykorzystać ciekawą okazję.

Większość osób kieruje się wygodą. Jej przejawem jest na przykład zapisywanie haseł do często używanych serwisów w pamięci przeglądarki. Mało kto przewiduje jednak sytuację, w której obca osoba uzyska dostęp do komputera…

Jeśli chcesz włamać się na cudzego Instagrama:

 • uzyskaj dostęp do telefonu lub komputera śledzonej osoby,
 • znajdź i otwórz menedżera haseł,
 • przy pomocy zapisanego hasła zaloguj się na Instagrama.

Proste, prawda?

Włamanie na konto Instagram – metoda 3

Wcześniej opisana metoda ma jednak pewne wady. Wystarczy, że śledzona osoba nie zapisała hasła w przeglądarce. Alternatywny sposób zakłada ominięcie dwustopniowej weryfikacji – może się on okazać pomocny w innych sytuacjach.

Wspomniane powyżej włamanie na konto Instagram jest możliwe dzięki luce w zabezpieczeniach aplikacji, która jednak jest wymagana dla jej poprawnego funkcjonowania – podnosi komfort użytkowników.

Aby ominąć dwustopniową weryfikację:

 • wprowadź poprawne dane logowania,
 • w kolejnym oknie wybierz opcję „Inna metoda logowania”,
 • poproś o wsparcie techniczne,
 • wprowadź wymagane informacje na temat konta i potwierdź je,
 • wykonaj kroki, opisane w przesłanej mailem instrukcji.

Jakie informację mogę zdobyć bez wysiłku?

Wykorzystanie opisanych wyżej metod to już poważne działanie. Może się jednak okazać, że hacker Instagram nie będzie potrzebny. Poniżej znajdziesz listę informacji o danej osobie, które możesz zdobyć bez aplikacji szpiegowskiej i łamania hasła:

 • używane hasztagi,
 • oznaczone lokalizacje,
 • polubione posty i zdjęcia,
 • przesłane komentarze,
 • godziny wrzucenia zdjęć czy innej aktywności,
 • co najważniejsze – publikowane zdjęcia.

Są to informacje, które powiedzą Ci sporo o danej osobie. Bez aplikacji szpiegowskich nie uzyskasz jednak dostępu do prywatnych wiadomości.

Wiesz już jak włamać się komuś na Instagrama. Wystarczy wykorzystać w tym celu popularne aplikacje szpiegowskie, takie jak mSpy.

Jeśli jednak wolisz zdobyć dostęp do konta na Instagramie na własną rękę, możesz wykorzystać obejście dwustopniowej lokalizacji lub menedżera haseł. Nie są to jednak tak skuteczne rozwiązania.

mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś

Zostaw odpowiedź:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


mspy-banner-image
Guessing doesn’t work. mSpy does.
Zapewnij sobie spokój ducha już dziś
Subskrybuj nasze newslettery
Powrót do góry